Hakkımızda

  • Dünya da faizsiz finansman yöntemlerinin temel olgusu kuşkusuz ihtiyaçtan doğmaktadır. En büyük amacımız, ihtiyaçlarınızı bilerek çıktığımız bu yolda "İhtiyaç Dostluğu" kurarak ahval-i istikbalimizi teminat altında tutmaktır.
  • Faizsiz Konut, Araç ve çatılı işyeri sahibi olma yöntemlerimiz ülkemiz de ve dünya da en çok tercih edilen yöntemler olacağına inancımız tamdır.
  • Akvam-ı beşer için en çok fayda sağlayacak olan İhtiyaçevim’in ‘’İhtiyaç Dostu Tasarruf Modelleri’’dir. İhtiyaç Dostu Tasarruf Modellerimiz tüm taşınır taşınmaz ihtiyaçlarınızı karşılayacak güçtedir. Modellerimiz ihtiyaç dostlarımızın memnuniyeti, fikirleri merkez alınarak hazırlanmıştır.
  • İhtiyaçevim, tüm enerjisini ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedef alırken, ülkemiz genç nüfusuna da farklı pencereden bakıyor ve yeni iş olanakları sunmakta olup bu imkânları yaygınlaştıracaktır. Başta, ihtiyaçlarınıza İhtiyaç Dostu Tasarruf Modelleri ile hayallerinize kavuşturmak olduğu gibi ülkemizde en büyük iş istihdamı oluşturan lider kuruluş olmakta vardır.
  • İhtiyaçevim faaliyetleri, modern yaklaşımları, faizsiz çözümleri, şube ağı ve operasyonel mükemmeliyetçi fikirleri ile gelir durumuna bakılmaksızın tüm beşer’in ihtiyaçlarına odaklanmıştır. İnsanların küçük birikimlerini ekonomiye kazandırma hususunda ehemmiyetli ve kararlı bir duruş sergilemeyi amaçlamaktadır.
  • İhtiyaçevim için ihtiyaçlarınız önceliğimiz olup tasarladığımız modeller ve ar-ge çalışmalarımızla ortaya çıkacak yeni İslami modellerimiz, faizsizlik adaplarına kesin riayet etmekle birlikte çözümlerimizi sürdürülebilir kılmaktır.